Nemokamas Pristatymas 200pcs/daug SC/APC Optinio Pluošto greitai Greitai Jungtis FTTH transliavimo kabelinę televiziją KELUSHI

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€78.79

Nemokamas Pristatymas 200pcs/daug SC/APC Optinio Pluošto greitai Greitai Jungtis FTTH transliavimo kabelinę televiziją KELUSHI

Aprašymas SC AP C optinio Pluošto greita jungtis.

naudojimas:kabelinės televizijos,Telekomunikacijų tinklai. Metro tinklo,Vietinio Tinklo (LAN). Data tvarkymo tinklus.

1, ISO9001:2008. 2, Mažos Įterpties Nuostoliai. 3, Didelis pelnas, Nuostolis, 4, Simplex, Duplex, Optinio pluošto jungtys, tai yra dvi pabaigos tikslumo optinis optinio pluošto megztinis, dokas iki

pagal perdavimo terpės gali būti suskirstyti į bendrą silicio pagrindu optinis vieno režimą, multi-mode džemperiai, ir kitų, pavyzdžiui, plastiko perdavimo terpė optinio pluošto jumper kabeliai

Sujungę galvos struktūra, formos gali būti skirstomos į: FC jumper kabeliai, SC, džemperiai, ST jumper kabeliai, LC jumper kabeliai, MTRJ jumper kabeliai, MPO jumper kabeliai, MU jumper kabeliai, SMA jumper kabeliai, FDDI jumper kabeliai, E2000 jumper kabeliai, DIN4 jumper kabeliai, D4 šuolis linijos ir pan įvairių formų

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo. Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į Vae-lgt.lt.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu. Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą skubiai!

7. Jūs galite sekti sklypas su sekimo numeriu svetainė: www.17track.net/zh-cn/

Apie sugrįžti &grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mums bus malonu naudoti, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje. Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Vae-lgt.lt!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

Žymos: optinio pluošto, greitas jungtis, šviesolaidžio (ftth), Pigūs optinio pluošto, Aukštos Kokybės greitai jungtis, Kinija šviesolaidžio (ftth Tiekėjų
Pakuotės Dydis 15cm x 40cm x 10cm (5.91in x 15.75in x 3.94in)
Pakuotės Svoris 1.339kg (2.95lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Modelio Numeris apc
Įrenginio Tipas daug (200 vnt/lot)
Prekės Pavadinimas KELUSHI

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas 200pcs/daug SC/APC Optinio Pluošto greitai Greitai Jungtis FTTH transliavimo kabelinę televiziją KELUSHI

Nemokamas Pristatymas 200pcs/daug SC/APC Optinio Pluošto greitai Greitai Jungtis FTTH transliavimo kabelinę televiziją KELUSHI

0 Atsiliepimai
€81.85

Funkcija GY110/GY110D Signalo Lygio Matuoklis yra priemonė, naudojama statybai ir priežiūrai analoginė TELEVIZIJA / skaitmenine TV, ir matuoti TV signalo lygio ir galios lygį. Jis yra plačiai taikomas įprastas priežiūros kabelinės

0 Atsiliepimai
€47.95

Learn more about the IBM 46M0831 Model Brand IBM Series ServeRAID M1015 Model 46M0831 Low Profile Details Type SATA / SAS Internal Connectors 2 x SFF-8087 mini-SAS Interface PCI-Express 2.0 x8 Transfer Rate Up to 6Gb/s RAID 0/1/10 Operating Systems Supported

0 Atsiliepimai
€45.47

HPE 537963-B21 Suderinama 10G SFP+ DAC Twinax Kabelis (5 metrų, pasyvus, SFP+, kad SFP+, 24AWG) Prekės Informacija HPE Originali 537963-B21 Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas SFP+, kad SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10Gbps Kabelio

Panašūs produktai