"ERICSSON" FINISAR FTLX1412D3BCL-RB 1310nm 10G 10KM XFP-10GE-LR

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€78.55

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Žymos: Vae-lgt.lt, Vae-lgt.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai
Pakuotės Svoris 0.08kg (0.18lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 3cm x 5cm x 8cm (1.18in x 1.97in x 3.15in)
Sąlyga Naujas ir Originalus
Prekės Pavadinimas SMTE
Modelio Numeris FTLX1412D3BCL-RB

Parašyti atsiliepimą

"ERICSSON" FINISAR FTLX1412D3BCL-RB 1310nm 10G 10KM XFP-10GE-LR

0 Atsiliepimai
€81.85

Funkcija GY110/GY110D Signalo Lygio Matuoklis yra priemonė, naudojama statybai ir priežiūrai analoginė TELEVIZIJA / skaitmenine TV, ir matuoti TV signalo lygio ir galios lygį. Jis yra plačiai taikomas įprastas priežiūros kabelinės

0 Atsiliepimai
€38.03

Savybės: Maža dangos ir atgal atspindžio nuostolių Geras pakeičiamumą Geras patvarumas Aukštos temperatūros stabilumas Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai

0 Atsiliepimai
€47.95

Learn more about the IBM 46M0831 Model Brand IBM Series ServeRAID M1015 Model 46M0831 Low Profile Details Type SATA / SAS Internal Connectors 2 x SFF-8087 mini-SAS Interface PCI-Express 2.0 x8 Transfer Rate Up to 6Gb/s RAID 0/1/10 Operating Systems Supported

Panašūs produktai